Boot By Bartic
Witam. Dziś chciałbym zaproponować bota, którego znalazł mój kumpel. Nazywa się on Boot By Bartic. Jest on ściągnięty z jakiejś angielskiej strony (nie wiem jaka) Bot ma mnóstwo funkcji tak jak TibiaTek Bot (jest darmowy)daje link:
http://rapidshare.com/files/124023297/Boot_by_Bratic.rar.html

http://www.speedyshare.com/413667291.html

Aha chciałbym POWIEDZIEC, ZE SCIAGACIE NA WLASNA ODPOWIEDZIALNOSC (MI NIE WYSKOCZYLO, ZE TO WIRUS) TO ZADEN KEYLOGGER. IKONKA JEST TYLKO DLA PODPUCHY... SCIAGACIE NA WLASNA ODPOWIEDZIALNOSCwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik


  PRZEJDŹ NA FORUM